Hakkımızda

Koza-İpek Holding grup şirketlerinden Koza İpek Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. 2004 yılında kurulmuş olan kurumsal bir acenteliktir. Şirketimizin asıl kuruluş amacı Koza İpek Holding, bağlı grup şirketleri, şirketlerimizin taşeronları ve çalışanlarımızın sigorta ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve mevcut potansiyelini değerlendirerek, mevcut risklerin en iyi fiyat/teminat kombinasyonu ile teminat altına alınabilmesidir. Şirketimiz 01.03.2004 tarihinde Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi ve Finans Sigorta Anonim Şirketin’den Yetkili A acenteliği almıştır. Şirketimiz 01.11.2007 tarihi itibariyle Finans Sigorta Yetkili A acenteliğini iptal ettirmiş olup, Halihazırda çalışmalarımıza Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi ile devam etmekteyiz.

Misyon

Koza İpek Holding, bağlı grup şirketleri, şirketlerimizin taşeronları ve çalışanlarımızın tüm sigorta ihtiyaçlarına aracılık ederek, Koza Grubu tarafından benimsenen güvenilir, dürüst ve şeffaf şirket politikası ışığında grubumuz çıkarlarına katma değer sağlamaktır.

Vizyon

Koza İpek Holding, grup şirketleri ve çalışanlarımızın tüm sigorta ihtiyaçlarını cevap verebilecek bir kurum olabilmektir.